Praca z dokumentami

Jedną z kluczowych funkcji w programie jurXpert Remote jest możliwość pracy z dokumentami przyporządkowanymi do akt danej sprawy, a więc z plikami znajdującymi się na serwerze kancelarii. Osoba pracują z jurXpert Remote ma dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich interesujących ją dokumentów w danych sprawach, może więc pobierać je i po modyfikacji wysłać i zapisać na serwerze kancelarii. Cała akcja pobierania oraz wysyłania jest bardzo szybka i prosta do wykonania.

W ręce pracownika oddany zostaje również prosty eksplorator, który pokazuje całą strukturę dokumentów na serwerze. Użytkownik może zorientować się w przechowywanych dokumentach w danym miejscu, danych aktach. Z tego poziomu może również ściągać pliki do siebie lub też wysyłać swoje pliki na serwer.

Cała powyższa funkcjonalność jest rozwiązana w bardzo prostej do obsługi technologii Drag & Drop (czyli Przeciągnij i Upuść), dzięki której użytkownik nie odczuwa negatywnych skutków pracy z plikami znajdującymi się w odległym miejscu. Wysyłanie pliku na serwer następuje poprzez zwykłe przeciągnięcie pliku od siebie z komputera w porządane miejsce na dysku w JurXpert Remote. Aby pobrać dokument do siebie wystarczy kliknąć prawym klawiszem i wybrać odpowiednią komendę.

 

Podążaj za Nami

                    

Dowiedz się więcej

Timesheet

Prosta i wygodna możliwość zapisu czasu pracy jest niezbędna dla każdego pracownika kancelarii. jurXpert daje użytkownikowi do dyspozycji intuicyjne narzędzie w postaci notatnika czynności, za pomocą, którego można bardzo szybko zarejestrować czynność wykonaną dla Klienta.

DMS

Moduł Document Management System wprowadza w jurXpert automatyczne nazewnictwo, klasyfikację, kategoryzowanie i indeksowanie dokumentów oraz reguluje dostęp do plików. Dzięki tej funkcjonalności użytkownik redukuje pracochłonny proces wyszukiwania dokumentów i otrzymuje błyskawicznie pożądany wynik.

Terminarz

Zintegrowany terminarz w jurXpert stanowi bardzo ważny element wspomagający zarządzanie czasem pracowników kancelarii. Dzięki tej funkcji użytkownik może zarządzać własnym terminarzem, koordynować terminy innych osób, przydzielać i potwierdzać zadania oraz korzystać z przypomnień.

Analiza menedżerska

Raporty menedżerskie w jurXpert pozwalają osobom odpowiedzialnym za zarządzanie kancelarią na uzyskanie wnikliwych a zarazem przejrzystych zestawień związanych m.in. z obrotem wygenerowanym przez kancelarię, sprawdzeniem efektywności pracowników czy podziału zysku pomiędzy wspólnikami.

CRM

Centralna baza danych osobowych w jurXpert umożliwia szybki dostęp do klientów, stron przeciwnych, pracowników oraz innych osób powiązanych z prowadzonymi sprawami. Dodatkowo CRM integruje się z pocztą elektroniczną i połączeniami telefonicznymi wykonywanymi z aplikacji

Bezpieczeństwo

Baza danych oraz funkcjonalności jurXpert chronione są przed nieautoryzowanym dostępem poprzez wielostopniowy bardzo rozbudowany system uprawnień nadawany poszczególnym grupom użytkowników bądź pojedynczym użytkownikom. Dane transferowane poprzez łącza internetowe są szyfrowane.

Copyright © ACP IT Solutions Polska Sp. z o.o.

Design & Development ACP IT Solutions Polska Sp. z o.o.