jurXpert REMOTE

Wersja programu jurXpert REMOTE jest narzędziem skierowanym do kancelarii bądź pionów prawnych, dla których niezbędny jest zdalny dostęp do bazy danych jurXpert, czyli praca w domu, podróży, czy siedzibie klienta. Równocześnie wersja REMOTE doskonale służy jako proste narzędzie do ewidencji czasu pracy, korzystania z bazy dokumentów oraz listy terminów do zastosowania dla pracowników pracujących wewnątrz kancelarii, gdzie jurXpert REMOTE w zakresie w/w funkcjonalności może zastąpić standardowy program jurXpert.

Dzięki uniwersalności jurXpert REMOTE prawnik może zapisywać czas pracy będąc w kancelarii lub gdziekolwiek na zewnątrz za pomocą tego samego programu.

Szybkość
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii programistycznych oraz bezstratnej kompresji danych stworzyliśmy narzędzie, które pozwala na komfortową pracę poprzez standardowe łącza internetowe. Kompresja danych umożliwiła osiągnięcie nawet dziesięciokrotnie szybszego przesyłania danych w porównaniu do tradycyjnych programów.

Bezpieczeństwo
Poprzez szyfrowane połączenie z serwerem kancelarii bądź pionu prawnego jurXpert REMOTE zapewnia niezbędne bezpieczeństwo Państwa danych oraz pewność, że osoby nieautoryzowane nie będą miały dostępu do informacji, które są przeznaczone tylko dla Państwa firmy.

Prostota i funkcjonalność
Wyposażona w bardzo podobny interfejs jak standardowy program jurXpert wersja REMOTE jest jeszcze bardziej przejrzysta i intuicyjna. Osoby, które już znają jurXpert będą mogły rozpocząć pracę praktycznie od zaraz, natomiast nowi użytkownicy zaczną pracować z jurXpert REMOTE już w pierwszym dniu jego użytkowania.

Funkcjonalności jurXpert REMOTE:

 • jurXpert REMOTE pozwala w bardzo prosty sposób zarządzać bazą danych osobowych kancelarii. Możliwe jest, więc szybkie dodawanie, edycja i wyszukiwanie osób na podstawie określonych kryteriów.
 • Wyszukiwanie akt sprawy
  jurXpert REMOTE jest bardzo proste z pomocą kompleksowej wyszukiwarki. Wyszukiwanie po: sygnaturze, przedmiocie sprawy, kategorii akt, kliencie, prawniku, stronie przeciwnej, przedstawicielu i wielu innych kryteriach daje pełną gamę kryteriów do szybkiego wyszukiwania spraw.
 • Elektroniczne akta sprawy
  jurXpert REMOTE są w pełni funkcjonalne i pozwalają m.in. na zapis czasu pracy bezpośrednio w sprawie, dostęp do ewidencji czynności (wraz z dołączonymi dokumentami), zarządzanie terminami.
 • Notatnik czynności
  jurXpert REMOTE jest niezastąpionym narzędziem zapisu czasu pracy.
 • Terminarz
  jurXpert REMOTE umożliwia pracę z terminami, zadaniami, limitami czasu, czyli ich dodawanie, edycję i usuwanie, a także przeglądanie w zależności od interesujących nas kryteriów.
 • Praca z dokumentami
  jedną z kluczowych funkcji w programie jurXpert REMOTE jest możliwość pracy z dokumentami przyporządkowanymi do akt danej sprawy, a więc z plikami znajdującymi się na serwerze kancelarii.
 • DMS
  czyli moduł szybkiego wyszukiwania pełnotekstowego w treści dokumentów znajdujących się na serwerze kancelarii.